ASPI-0403S-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0403S-331M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0403S-331M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-0403S-331M-T.pdf2.ASPI-0403S-331M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0403S-331M-T
Številka dela ASPI-0403S-331M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 330UH 200MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 123668 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0403S-331M-T.pdf2.ASPI-0403S-331M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0403S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ASPI-0403S-331M-TCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 200mA 1.4 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Trenutna ocena 200mA