ASPI-0412FS-100M-T4
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0412FS-100M-T4 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0412FS-100M-T4
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 10UH 770MA 459 MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-0412FS-100M-T4.pdf2.ASPI-0412FS-100M-T4.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4500 pcs
9000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0412FS-100M-T4
Številka dela ASPI-0412FS-100M-T4 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 10UH 770MA 459 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 376137 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0412FS-100M-T4.pdf2.ASPI-0412FS-100M-T4.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0412FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-10757-2
ASPI0412FS100MT4
delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Nickel Zinc Ferrite (NiZn) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 770mA 459 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 459 mOhm Trenutna ocena 770mA
Tok - nasičenost 800mA