ASPI-0418FS-2R2M-T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0418FS-2R2M-T3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0418FS-2R2M-T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.9A 37 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.ASPI-0418FS-2R2M-T3.pdf2.ASPI-0418FS-2R2M-T3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0418FS-2R2M-T3
Številka dela ASPI-0418FS-2R2M-T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 2.9A 37 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 323765 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0418FS-2R2M-T3.pdf2.ASPI-0418FS-2R2M-T3.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0418FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-10759-2
ASPI-0418FS-2R2M-T2
ASPI-0418FS-2R2M-T4
ASPI0418FS2R2MT3
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 37 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 37 mOhm Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 3A