ASPI-0530LR-2R2M-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0530LR-2R2M-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0530LR-2R2M-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 7A 26 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.ASPI-0530LR-2R2M-T2.pdf2.ASPI-0530LR-2R2M-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0530LR-2R2M-T2
Številka dela ASPI-0530LR-2R2M-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 7A 26 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 152659 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0530LR-2R2M-T2.pdf2.ASPI-0530LR-2R2M-T2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.205" W (5.60mm x 5.20mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0530LR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ASPI-0530LR-2R2M-T2TR
ASPI0530LR2R2MT2
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 7A 26 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 26 mOhm Max Trenutna ocena 7A
Tok - nasičenost 5.5A