ASPI-0615FS-2R2N-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0615FS-2R2N-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0615FS-2R2N-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.9A 24 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.ASPI-0615FS-2R2N-T2.pdf2.ASPI-0615FS-2R2N-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0615FS-2R2N-T2
Številka dela ASPI-0615FS-2R2N-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 2.9A 24 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 269335 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0615FS-2R2N-T2.pdf2.ASPI-0615FS-2R2N-T2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-0615FS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-10774-2
ASPI-0615FS-2R2M-T2
ASPI-0615FS-2R2N-T2-ND
ASPI0615FS2R2NT2
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.087" (2.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2.9A 24 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 24 mOhm Trenutna ocena 2.9A
Tok - nasičenost 3.5A