ASPI-0704S-331M-T
Abracon LLCAbracon LLC
ASPI-0704S-331M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0704S-331M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-0704S-331M-T.pdf2.ASPI-0704S-331M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0704S-331M-T
Številka dela ASPI-0704S-331M-T Proizvajalec Abracon LLC
Opis FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119962 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0704S-331M-T.pdf2.ASPI-0704S-331M-T.pdf
Napetost - razčlenitev - Uporaba Shielded
Tip Wirewound Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Serija ASPI-0704S RoHS Status Cut Tape (CT)
Ocene - Polarizacija Nonstandard
Druga imena ASPI-0704S-331M-TCT
ASPI-0704S-331MCT
ASPI-0704S-331MCT-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks Številka izdelka proizvajalca ASPI-0704S-331M-T
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Vrsta strojne opreme 330µH
Frekvenca - preskus - Frekvenca - Samozadostna 1.86 Ohm
Razširjen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 1.86 Ohm Nonstandard ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Premer - ramena - Opis FIXED IND 330UH 320MA 1.86 OHM
Čas zamude 100kHz DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 320mA Tok - nasičenost Ferrite