ASPI-0705-151K-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0705-151K-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0705-151K-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 580MA 640 MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-0705-151K-T.pdf2.ASPI-0705-151K-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0705-151K-T
Številka dela ASPI-0705-151K-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 150UH 580MA 640 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 308358 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0705-151K-T.pdf2.ASPI-0705-151K-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija ASPI-0705
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-12585-2
ASPI-0705-151K-T-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 640 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 640 mOhm Max Trenutna ocena 580mA