ASPI-0804T-1R0M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-0804T-1R0M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-0804T-1R0M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1UH 9A 9 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.ASPI-0804T-1R0M-T.pdf2.ASPI-0804T-1R0M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
700 pcs
1400 pcs
3500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-0804T-1R0M-T
Številka dela ASPI-0804T-1R0M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 1UH 9A 9 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 124718 pcs Podatkovni list 1.ASPI-0804T-1R0M-T.pdf2.ASPI-0804T-1R0M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
Druga imena ASPI-0804T-1R0M-T-ND
ASPI-0804T-1R0M-TTR
ASPI0804T1R0MT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.21mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1µH Unshielded Wirewound Inductor 9A 9 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9 mOhm Max Trenutna ocena 9A