ASPI-104S-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-104S-331M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-104S-331M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 520MA 1.09 OHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-104S-331M-T.pdf2.ASPI-104S-331M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-104S-331M-T
Številka dela ASPI-104S-331M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 330UH 520MA 1.09 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 155626 pcs Podatkovni list 1.ASPI-104S-331M-T.pdf2.ASPI-104S-331M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.394" W (10.10mm x 10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-104S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ASPI-104S-331M-T-ND
ASPI-104S-331M-TTR
ASPI104S331MT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 520mA 1.09 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.09 Ohm Max Trenutna ocena 520mA
Tok - nasičenost 700mA