ASPI-1306T-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-1306T-331M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-1306T-331M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.ASPI-1306T-331M-T.pdf2.ASPI-1306T-331M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-1306T-331M-T
Številka dela ASPI-1306T-331M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 110407 pcs Podatkovni list 1.ASPI-1306T-331M-T.pdf2.ASPI-1306T-331M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija ASPI-1306T
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ASPI-1306T-331M-T-ND
ASPI-1306T-331M-TTR
ASPI1306T331MT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm)
Frekvenca - Samozadostna 4MHz natančen opis 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 560 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Trenutna ocena 1A
Tok - nasičenost 1.9A