ASPI-2512-R47N-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-2512-R47N-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-2512-R47N-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470NH 2.15A 47 MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-2512-R47N-T2.pdf2.ASPI-2512-R47N-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-2512-R47N-T2
Številka dela ASPI-2512-R47N-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 470NH 2.15A 47 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 153265 pcs Podatkovni list 1.ASPI-2512-R47N-T2.pdf2.ASPI-2512-R47N-T2.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-2512
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ASPI-2512-R47N-T2TR
ASPI2512R47NT2
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 28 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470nH Shielded Wirewound Inductor 2.15A 47 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 47 mOhm Trenutna ocena 2.15A
Tok - nasičenost 2.75A