ASPI-6045S-331M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPI-6045S-331M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPI-6045S-331M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 570MA 1.27 OHM
Podatkovni listi: 1.ASPI-6045S-331M-T.pdf2.ASPI-6045S-331M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPI-6045S-331M-T
Številka dela ASPI-6045S-331M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 330UH 570MA 1.27 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240471 pcs Podatkovni list 1.ASPI-6045S-331M-T.pdf2.ASPI-6045S-331M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPI-6045S
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena ASPI-6045S-331M-T-ND
ASPI-6045S-331M-TTR
ASPI6045S331MT
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.8MHz natančen opis 330µH Shielded Wirewound Inductor 570mA 1.27 Ohm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.27 Ohm Trenutna ocena 570mA
Tok - nasičenost 570mA