ASPIAIG-FLR4020-R82M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-FLR4020-R82M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPIAIG-FLR4020-R82M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.82UH 11.5A 9.5MOHM
Podatkovni listi: 1.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPIAIG-FLR4020-R82M-T
Številka dela ASPIAIG-FLR4020-R82M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.82UH 11.5A 9.5MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58353 pcs Podatkovni list 1.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf2.ASPIAIG-FLR4020-R82M-T.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 4020 Velikost / dimenzija 0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPIAIG-F
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm) Frekvenca - Samozadostna -
Lastnosti - natančen opis 820nH Shielded Molded Inductor 11.5A 9.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.5 mOhm Max Trenutna ocena 11.5A
Tok - nasičenost 9A