ASPIAIG-H6530-R75M-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASPIAIG-H6530-R75M-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASPIAIG-H6530-R75M-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka FIXED IND 0.75UH 13.5A 8.7MOHM
Podatkovni listi: ASPIAIG-H6530-R75M-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASPIAIG-H6530-R75M-T
Številka dela ASPIAIG-H6530-R75M-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis FIXED IND 0.75UH 13.5A 8.7MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 73104 pcs Podatkovni list ASPIAIG-H6530-R75M-T.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.256" W (7.10mm x 6.50mm)
Ščitenje Shielded Serija ASPIAIG-H6530
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 535-13634-1 delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 750nH Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 55MHz natančen opis 750nH Shielded Wirewound Inductor 13.45A 8.7 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 8.7 mOhm Trenutna ocena 13.45A
Tok - nasičenost 15.8A