AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2
Abracon CorporationAbracon Corporation
AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC TCXO 10.000MHZ CL SNWV SMD
Podatkovni listi: AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2
Številka dela AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC TCXO 10.000MHZ CL SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5328 pcs Podatkovni list AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW-T2.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija AST3TQ53
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±280ppb
Pogostost 10MHz natančen opis 10MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator Crystal
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-C
AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-C
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC TCXO 10.000MHZ LVCMOS SMD
Na zalogi: 3542 pcs
Prenesi: AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-C.pdf
RFQ
AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW
AST3TQ53-T-10.000MHZ-2-SW
Opis: OSC TCXO 10.000MHZ CL SNWV SMD