AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW
Abracon CorporationAbracon Corporation
AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC TCXO 19.2MHZ CL SNWV SMD
Podatkovni listi: AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW
Številka dela AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC TCXO 19.2MHZ CL SNWV SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3363 pcs Podatkovni list AST3TQ53-T-19.200MHZ-2-SW.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip TCXO
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija AST3TQ53
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod Clipped Sine Wave
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.083" (2.10mm)
Funkcija - Stabilnost frekvence ±280ppb
Pogostost 19.2MHz natančen opis 19.2MHz TCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 6mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -