ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
  • Sporočilo
Specifikacije ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E
Številka dela ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Serija ASTMHT
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±30ppm
Pogostost 66.666MHz natančen opis 66.666MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Podobni izdelki
ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3
ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
Na zalogi: 64184 pcs
Prenesi: ASTMHTD-66.666MHZ-XJ-E-T3.pdf
RFQ
ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E-T3
ASTMHTD-66.666MHZ-XK-E-T3