ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD
  • Sporočilo
Specifikacije ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E
Številka dela ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ASTMHT
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±50ppm
Pogostost 27MHz natančen opis 27MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) - Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASTMHTE-25.000MHZ-ZR-E-T
ASTMHTE-25.000MHZ-ZR-E-T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS 25MHZ H/LVCMOS SMD
Na zalogi: 24920 pcs
Prenesi: ASTMHTE-25.000MHZ-ZR-E-T.pdf
RFQ
ASTMHTE-25.000MHZ-ZR-E-T3
ASTMHTE-25.000MHZ-ZR-E-T3
Na zalogi: 29067 pcs
Prenesi: ASTMHTE-25.000MHZ-ZR-E-T3.pdf
RFQ
ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E-T
ASTMHTE-27.000MHZ-AC-E-T
Opis: OSC MEMS 27MHZ H/LVCMOS SMD