ASTMHTFL-13.000MHZ-ZR-E-T3
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASTMHTFL-13.000MHZ-ZR-E-T3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASTMHTFL-13.000MHZ-ZR-E-T3
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 13MHZ H/LVCMOS SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASTMHTFL-13.000MHZ-ZR-E-T3
Številka dela ASTMHTFL-13.000MHZ-ZR-E-T3 Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 13MHZ H/LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Serija ASTMHT
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 13MHz natančen opis 13MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead