ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E
Abracon CorporationAbracon Corporation
ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
  • Sporočilo
Specifikacije ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E
Številka dela ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija ASTMHT
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 4-SMD, No Lead Izhod LVCMOS
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 66.666MHz natančen opis 66.666MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) - Tok - Supply (Onemogoči) (Max) -
Osnovni resonator MEMS
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ASTMHTV-66.666MHZ-ZK-E-T
ASTMHTV-66.666MHZ-ZK-E-T
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: OSC MEMS 66.666MHZ H/LVCMOS SMD
Na zalogi: 34885 pcs
Prenesi: ASTMHTV-66.666MHZ-ZK-E-T.pdf
RFQ
ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E-T3
ASTMHTV-66.666MHZ-ZR-E-T3