ASTMUPLPV-156.250MHZ-LJ-E
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASTMUPLPV-156.250MHZ-LJ-E
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC MEMS 156.250MHZ LVPECL SMD
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASTMUPLPV-156.250MHZ-LJ-E
Številka dela ASTMUPLPV-156.250MHZ-LJ-E Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC MEMS 156.250MHZ LVPECL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.63 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija ASTMUPLP
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 6-SMD, No Lead Izhod LVPECL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±20ppm
Pogostost 156.25MHz natančen opis 156.25MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.25 V ~ 3.63 V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 69mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 35mA