ASVMPC-2.048MHZ-LR-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
Abracon Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASVMPC-2.048MHZ-LR-T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC 2.048MHZ CMOS MEMS SMD
Podatkovni listi: 1.ASVMPC-2.048MHZ-LR-T.pdf2.ASVMPC-2.048MHZ-LR-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASVMPC-2.048MHZ-LR-T
Številka dela ASVMPC-2.048MHZ-LR-T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC 2.048MHZ CMOS MEMS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60244 pcs Podatkovni list 1.ASVMPC-2.048MHZ-LR-T.pdf2.ASVMPC-2.048MHZ-LR-T.pdf
Napetost - oskrba 2.25 V ~ 3.6 V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Pure Silicon™ ASVMP
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-SMD, No Lead Exposed Pad Izhod CMOS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.035" (0.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 2.048MHz natančen opis 2.048MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 2.25 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Exposed Pad
Tok - Supply (Max) 35mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 22mA