AX7DCF3-920.0000C
Abracon CorporationAbracon Corporation
AX7DCF3-920.0000C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX7DCF3-920.0000C
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC 920MHZ 1.8V LVDS SMD
Podatkovni listi: AX7DCF3-920.0000C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AX7DCF3-920.0000C
Številka dela AX7DCF3-920.0000C Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC 920MHZ 1.8V LVDS SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6760 pcs Podatkovni list AX7DCF3-920.0000C.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Clearclock™ AX7
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod LVDS
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 920MHz natančen opis 920MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 1.8V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 70mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 65mA