AX7HCF1-187.5000T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AX7HCF1-187.5000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX7HCF1-187.5000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC 187.5MHZ 1.8V HCSL SMD
Podatkovni listi: AX7HCF1-187.5000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX7HCF1-187.5000T
Številka dela AX7HCF1-187.5000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC 187.5MHZ 1.8V HCSL SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14181 pcs Podatkovni list AX7HCF1-187.5000T.pdf
Napetost - oskrba 1.8V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Clearclock™ AX7
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod HCSL
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 187.5MHz natančen opis 187.5MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 1.8V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 80mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 78mA