AX7MAF1-77.7600C
Abracon CorporationAbracon Corporation
AX7MAF1-77.7600C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX7MAF1-77.7600C
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC 77.76MHZ 3.3V CML SMD
Podatkovni listi: AX7MAF1-77.7600C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije AX7MAF1-77.7600C
Številka dela AX7MAF1-77.7600C Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC 77.76MHZ 3.3V CML SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16790 pcs Podatkovni list AX7MAF1-77.7600C.pdf
Napetost - oskrba 3.3V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Clearclock™ AX7
Ocene - Pakiranje Strip
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod CML
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 77.76MHz natančen opis 77.76MHz XO (Standard) CML Oscillator 3.3V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 68mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 67mA