AX7MBF2-720.0000T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AX7MBF2-720.0000T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AX7MBF2-720.0000T
Proizvajalec / znamka: Abracon Corporation
Opis izdelka OSC 720MHZ 2.5V CML SMD
Podatkovni listi: AX7MBF2-720.0000T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AX7MBF2-720.0000T
Številka dela AX7MBF2-720.0000T Proizvajalec Abracon Corporation
Opis OSC 720MHZ 2.5V CML SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8219 pcs Podatkovni list AX7MBF2-720.0000T.pdf
Napetost - oskrba 2.5V Tip XO (Standard)
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija Clearclock™ AX7
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SMD, No Lead Izhod CML
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.90mm)
Funkcija Enable/Disable Stabilnost frekvence ±25ppm
Pogostost 720MHz natančen opis 720MHz XO (Standard) CML Oscillator 2.5V Enable/Disable 8-SMD, No Lead
Tok - Supply (Max) 68mA Tok - Supply (Onemogoči) (Max) 67mA