AT25SF081-MAHD-T
Adesto TechnologiesAdesto Technologies
AT25SF081-MAHD-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AT25SF081-MAHD-T
Proizvajalec / znamka: Adesto Technologies
Opis izdelka IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8UDFN
Podatkovni listi: AT25SF081-MAHD-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AT25SF081-MAHD-T
Številka dela AT25SF081-MAHD-T Proizvajalec Adesto Technologies
Opis IC FLASH 8M SPI 104MHZ 8UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75987 pcs Podatkovni list AT25SF081-MAHD-T.pdf
Čas cikla pisanja - 5µs, 5ms Napetost - oskrba 2.5 V ~ 3.6 V
Tehnologija FLASH Paket naprave za dobavitelja 8-UDFN (2x3)
Serija - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 8-UFDFN Exposed Pad Druga imena 1265-1275-1
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TC) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika Non-Volatile
Velikost pomnilnika 8Mb (1M x 8) Pomnilniški vmesnik SPI
Format pomnilnika FLASH Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis FLASH Memory IC 8Mb (1M x 8) SPI 104MHz 8-UDFN (2x3) Frekvenca ure 104MHz