DC95F202W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
DC95F202W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DC95F202W
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 2KOHM 3969K BEAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DC95F202W
Številka dela DC95F202W Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3969K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 30037 pcs Podatkovni list
Serija DC95 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 2k
Toleranca odpornosti ±0.2°C Moč - maks 75mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
Druga imena 235-1005
503729
delovna temperatura -80°C ~ 150°C
Tip montaže Free Hanging Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant