DKA202B10
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DKA202B10
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 2KOHM 3540K DO35
Podatkovni listi: 1.DKA202B10.pdf2.DKA202B10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DKA202B10
Številka dela DKA202B10 Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3540K DO35 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 83807 pcs Podatkovni list 1.DKA202B10.pdf2.DKA202B10.pdf
Serija DKA202 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 2k
Toleranca odpornosti ±10% Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AH, DO-35, Axial delovna temperatura -40°C ~ 250°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.06" (27.00mm)
B25 / 85 3540K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1%