EC95F302ZN
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
EC95F302ZN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EC95F302ZN
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EC95F302ZN
Številka dela EC95F302ZN Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 16885 pcs Podatkovni list
Serija EC95 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±0.2°C Moč - maks 75mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -80°C ~ 150°C Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 2.50" (63.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant