EC95R102W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
EC95R102W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EC95R102W
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EC95R102W
Številka dela EC95R102W Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 24009 pcs Podatkovni list
Serija EC95 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 1k
Toleranca odpornosti ±0.2°C Moč - maks 75mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Tip montaže Free Hanging
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Dolžina - vodilna žica 2.50" (63.50mm)