MC65F302C
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
MC65F302C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC65F302C
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD
Podatkovni listi: MC65F302C.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC65F302C
Številka dela MC65F302C Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 3KOHM 3969K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 33163 pcs Podatkovni list MC65F302C.pdf
Serija MC65 Odpornost na Ohms @ 25 ° C 3k
Toleranca odpornosti ±0.15°C Moč - maks 25mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Free Hanging
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 3.00" (76.20mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant