NK202C2R2
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
NK202C2R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NK202C2R2
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 2KOHM 3540K BEAD
Podatkovni listi: 1.NK202C2R2.pdf2.NK202C2R2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NK202C2R2
Številka dela NK202C2R2 Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 2KOHM 3540K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 141668 pcs Podatkovni list 1.NK202C2R2.pdf2.NK202C2R2.pdf
Serija NK Odpornost na Ohms @ 25 ° C 2k
Toleranca odpornosti ±2% Paket / primer Bead
Druga imena 235-1531
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Dolžina - vodilna žica 1.30" (33.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis NTC Thermistor 2k Bead
B25 / 85 3540K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Vrednost Toleranca ±1%