NPC-1210-100D-3-L
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
NPC-1210-100D-3-L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NPC-1210-100D-3-L
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka SENSOR PRES 100PSIA 0-100MV DIP
Podatkovni listi: NPC-1210-100D-3-L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
37 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NPC-1210-100D-3-L
Številka dela NPC-1210-100D-3-L Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis SENSOR PRES 100PSIA 0-100MV DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2430 pcs Podatkovni list NPC-1210-100D-3-L.pdf
Napetost - oskrba - Sklop zaključka PC Pin
Paket naprave za dobavitelja - Serija NPC-1210
Tip tlaka Differential Port Style Barbless
Velikost vrat Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual Paket / primer 8-DIP Module
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 100 mV
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 100 PSI (689.48 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 200 PSI (1378.95 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 100 PSI (689.48 kPa) Differential Male - 0.13" (3.23mm) Tube, Dual 0 mV ~ 100 mV 8-DIP Module
Natančnost ±0.1%