NPI-19B-030AV
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
NPI-19B-030AV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NPI-19B-030AV
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka SENSOR PRES 30PSI ABS
Podatkovni listi: NPI-19B-030AV.pdf
Status RoHs Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
45 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NPI-19B-030AV
Številka dela NPI-19B-030AV Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis SENSOR PRES 30PSI ABS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1726 pcs Podatkovni list NPI-19B-030AV.pdf
Napetost - oskrba 10V Sklop zaključka Flex Cable
Paket naprave za dobavitelja - Serija NPI-19
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/2" (12.7mm) UNF Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 100 mV
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 30 PSI (206.84 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 60 PSI (413.69 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 30 PSI (206.84 kPa) Absolute Male - 1/2" (12.7mm) UNF 0 mV ~ 100 mV Cylinder
Natančnost ±0.25%