NPI-19B-200AV
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
NPI-19B-200AV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NPI-19B-200AV
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka SENSOR PRES 200PSI ABS
Podatkovni listi: NPI-19B-200AV.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NPI-19B-200AV
Številka dela NPI-19B-200AV Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis SENSOR PRES 200PSI ABS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje skladno s svinecem / RoHS
Količina na voljo 1663 pcs Podatkovni list NPI-19B-200AV.pdf
Napetost - oskrba 10V Sklop zaključka Flex Cable
Paket naprave za dobavitelja - Serija NPI-19
Tip tlaka Absolute Port Style Threaded
Velikost vrat Male - 1/2" (12.7mm) UNF Paket / primer Cylinder
Vrsta izhoda Wheatstone Bridge Izhod 0 mV ~ 100 mV
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Delovni tlak 200 PSI (1378.95 kPa)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Največji tlak 400 PSI (2757.9 kPa)
Lastnosti Temperature Compensated natančen opis Pressure Sensor 200 PSI (1378.95 kPa) Absolute Male - 1/2" (12.7mm) UNF 0 mV ~ 100 mV Cylinder
Natančnost ±0.25%