P25BA102J
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: P25BA102J
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 1KOHM PROBE
Podatkovni listi: P25BA102J.pdf
Status RoHs Svinec brez izjeme / RoHS neskladnega
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije P25BA102J
Številka dela P25BA102J Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR NTC 1KOHM PROBE Status svobodnega statusa / RoHS Svinec brez izjeme / RoHS neskladnega
Količina na voljo 1387 pcs Podatkovni list P25BA102J.pdf
Serija - Odpornost na Ohms @ 25 ° C 1k
Toleranca odpornosti ±5% Moč - maks 25mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Cylindrical Probe, Glass
delovna temperatura -80°C ~ 200°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Dolžina - vodilna žica 0.25" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free by exemption / RoHS non-compliant