SC30H303W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC30H303W
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Podatkovni listi: SC30H303W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC30H303W
Številka dela SC30H303W Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Količina na voljo 26369 pcs Podatkovni list SC30H303W.pdf
Serija SC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 30k
Toleranca odpornosti ±0.2°C Moč - maks 30mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis NTC Thermistor 30k Bead B25 / 85 3936K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC30R10KT
SC30R10KT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: FIXED IND 100NH 1.49A 80 MOHM TH
Na zalogi: 62962 pcs
Prenesi: SC30R10KT.pdf
RFQ
SC30R15KT
SC30R15KT
Opis: FIXED IND 150NH 1.33A 100 MOHM
Na zalogi: 57356 pcs
Prenesi: SC30R15KT.pdf
RFQ
SC30G104V
SC30G104V
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERM NTC 100KOHM 4252K BEAD
Prenesi: SC30G104V.pdf
SC30F502W
SC30F502W
Opis: THERMISTOR NTC 5KOHM 3969K BEAD
Prenesi: SC30F502W.pdf
SC30R12KT
SC30R12KT
Opis: FIXED IND 120NH 1.4A 90 MOHM TH
Prenesi: SC30R12KT.pdf
SC30R27KT
SC30R27KT
Opis: FIXED IND 270NH 1.05A 160 MOHM
Prenesi: SC30R27KT.pdf
SC30G503W
SC30G503W
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
Prenesi: SC30G503W.pdf
SC30G104W
SC30G104W
Prenesi: SC30G104W.pdf
SC30R22KT
SC30R22KT
Opis: FIXED IND 220NH 1.12A 140 MOHM
Prenesi: SC30R22KT.pdf
SC30H303V
SC30H303V
Opis: THERMISTOR NTC 30KOHM 3936K BEAD
Prenesi: SC30H303V.pdf
SC30R18KT
SC30R18KT
Opis: FIXED IND 180NH 1.21A 120 MOHM
Prenesi: SC30R18KT.pdf
SC30G503V
SC30G503V
Prenesi: SC30G503V.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika