SC30Y104W
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SC30Y104W
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
Podatkovni listi: SC30Y104W.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SC30Y104W
Številka dela SC30Y104W Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 24345 pcs Podatkovni list SC30Y104W.pdf
Serija SC Odpornost na Ohms @ 25 ° C 100k
Toleranca odpornosti ±0.2°C Moč - maks 30mW
Pakiranje Bulk Paket / primer Bead
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže -
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina - vodilna žica 1.50" (38.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
natančen opis NTC Thermistor 100k Bead B25 / 85 3699K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 -
B Vrednost Toleranca -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SC31-150
SC31-150
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 15UH 640MA 650 MOHM
Na zalogi: 539500 pcs
Prenesi: SC31-150.pdf
RFQ
SC30Y503W
SC30Y503W
Proizvajalci: Advanced Sensors / Amphenol
Opis: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
Na zalogi: 23803 pcs
Prenesi: SC30Y503W.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: FIXED IND 10UH 800MA 350 MOHM
Prenesi: SC31-100.pdf
Opis: FIXED IND 1.2MH 80MA 45.6 OHM
SC30Y103W
SC30Y103W
Opis: THERMISTOR NTC 10KOHM 3690K BEAD
Prenesi: SC30Y103W.pdf
Opis: FIXED IND 100UH 250MA 3.4 OHM
SC30R68KT
SC30R68KT
Proizvajalci: AMP Connectors / TE Connectivity
Opis: FIXED IND 680NH 540MA 600 MOHM
Prenesi: SC30R68KT.pdf
SC30Y503V
SC30Y503V
Prenesi: SC30Y503V.pdf
SC30Y104V
SC30Y104V
Opis: THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
Prenesi: SC30Y104V.pdf
SC30R82KT
SC30R82KT
Opis: FIXED IND 820NH 455MA 850 MOHM
Prenesi: SC30R82KT.pdf
SC30Y103WN
SC30Y103WN
Prenesi: SC30Y103WN.pdf
SC30Y103V
SC30Y103V
Prenesi: SC30Y103V.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika