YPAL0013T
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
Advanced Sensors / Amphenol
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YPAL0013T
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka PTC RESET FUSE 30V 120MA RADIAL
Podatkovni listi: 1.YPAL0013T.pdf2.YPAL0013T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YPAL0013T
Številka dela YPAL0013T Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis PTC RESET FUSE 30V 120MA RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114594 pcs Podatkovni list 1.YPAL0013T.pdf2.YPAL0013T.pdf
Napetost - maks 30V Tip Ceramic
Debelina (maks.) - Velikost / dimenzija 0.157" Dia x 0.138" T (4.00mm x 3.50mm)
Serija YP Odpornost - 25 ° C (Typ) 13 Ohms
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura 0°C ~ 60°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) natančen opis Ceramic PTC Resettable Fuse 30V 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
Trenutni - potovanje (It) 240mA Tok - maks 700mA
Tok - Zadrži (Ih) (Max) 120mA Odobritve -