YQR100R060
Advanced Sensors / AmphenolAdvanced Sensors / Amphenol
YQR100R060 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: YQR100R060
Proizvajalec / znamka: Advanced Sensors / Amphenol
Opis izdelka THERMISTOR PTC 60 OHM 25% BEAD
Podatkovni listi: 1.YQR100R060.pdf2.YQR100R060.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije YQR100R060
Številka dela YQR100R060 Proizvajalec Advanced Sensors / Amphenol
Opis THERMISTOR PTC 60 OHM 25% BEAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31381 pcs Podatkovni list 1.YQR100R060.pdf2.YQR100R060.pdf
Serija YQ Toleranca odpornosti ±25%
Odpornost @ 25 ° C 60 Ohms Pakiranje Bulk
Paket / primer Bead with Terminal Druga imena 235-1265
YQR100R060-ND
delovna temperatura 0°C ~ 60°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis PTC Thermistor 60 Ohms Bead with Terminal