ATS-19G-25-C1-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-19G-25-C1-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATS-19G-25-C1-R0
Proizvajalec / znamka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis izdelka HEATSINK 60X60X25MM XCUT
Podatkovni listi: ATS-19G-25-C1-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATS-19G-25-C1-R0
Številka dela ATS-19G-25-C1-R0 Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 60X60X25MM XCUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17795 pcs Podatkovni list ATS-19G-25-C1-R0.pdf
Premer 2.362" (60.00mm) Tip Top Mount
Toplotna upornost @ Naravna - Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 6.25°C/W @ 100 LFM
Oblika Square, Fins Serija pushPIN™
Izguba moči @ Temperaturni vzpon - Paket ohlajen Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dokončaj materiala Blue Anodized
Material Aluminum Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Dolžina 2.362" (60.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina izklopne baze (višina fin) 0.984" (25.00mm) Premer -