ATS-20G-149-C2-R0
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-20G-149-C2-R0 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATS-20G-149-C2-R0
Proizvajalec / znamka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis izdelka HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766
Podatkovni listi: ATS-20G-149-C2-R0.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATS-20G-149-C2-R0
Številka dela ATS-20G-149-C2-R0 Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis HEATSINK 35X35X20MM L-TAB T766 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21059 pcs Podatkovni list ATS-20G-149-C2-R0.pdf
Premer 1.378" (35.00mm) Tip Top Mount
Toplotna upornost @ Naravna - Toplotna upornost @ Prisilni pretok zraka 6.21°C/W @ 100 LFM
Oblika Square, Fins Serija pushPIN™
Izguba moči @ Temperaturni vzpon - Paket ohlajen Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
Druga imena ATS-20G-149-C2-R0-ND
ATS33988
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dokončaj materiala Blue Anodized Material Aluminum
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Dolžina 1.378" (35.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina izklopne baze (višina fin) 0.790" (20.00mm)