ATS-CHILL150V
Advanced Thermal Solutions, Inc.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-CHILL150V Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ATS-CHILL150V
Proizvajalec / znamka: Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis izdelka RECIRC CHILLER 220V 150W
Podatkovni listi: 1.ATS-CHILL150V.pdf2.ATS-CHILL150V.pdf3.ATS-CHILL150V.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 62 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 62 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ATS-CHILL150V
Številka dela ATS-CHILL150V Proizvajalec Advanced Thermal Solutions, Inc.
Opis RECIRC CHILLER 220V 150W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62 pcs Podatkovni list 1.ATS-CHILL150V.pdf2.ATS-CHILL150V.pdf3.ATS-CHILL150V.pdf
Utež 22 lbs (10kg) Napetost 220V
Toplotna upornost @ GPM - Serija CHILL V
Ocene - tip izdelka Active, Recirculating Chiller
Vhodna moč - Moč - hlajenje 150W
Druga imena ATS2210 Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Kapaciteta tekočine 1000ML (33.8 oz)
Pretok 1.85 - 2.64GPM (7-10LPM) Lastnosti -
Dimenzije - na splošno 10.24" L x 9.06" W x 14.90" H (260mm x 230mm x 380mm) natančen opis Active, Recirculating Chiller 220V 150W 1.85 - 2.64GPM (7-10LPM)