SQF-S25S8-64G-S8E
AdvantechAdvantech
Advantech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQF-S25S8-64G-S8E
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka SSD 64GB SLC 2.5" SATAIII
Podatkovni listi: SQF-S25S8-64G-S8E.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 125 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 125 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQF-S25S8-64G-S8E
Številka dela SQF-S25S8-64G-S8E Proizvajalec Advantech
Opis SSD 64GB SLC 2.5" SATAIII Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125 pcs Podatkovni list SQF-S25S8-64G-S8E.pdf
Utež - Napetost - oskrba -
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 350MB/s
Hitrost - branje 500MB/s Velikost / dimenzija 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Serija SQF-S25 820 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (SLC)
Velikost pomnilnika 64GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja 2.5"
natančen opis Solid State Drive (SSD) 64GB SATA III FLASH - NAND (SLC) 2.5" Tok - maks -