SQF-S25U8-256G-SAE
AdvantechAdvantech
Advantech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SQF-S25U8-256G-SAE
Proizvajalec / znamka: Advantech
Opis izdelka SSD 256GB MLF448:F596
Podatkovni listi: SQF-S25U8-256G-SAE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 166 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 166 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SQF-S25U8-256G-SAE
Številka dela SQF-S25U8-256G-SAE Proizvajalec Advantech
Opis SSD 256GB MLF448:F596 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 166 pcs Podatkovni list SQF-S25U8-256G-SAE.pdf
Utež - Napetost - oskrba -
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 520MB/s
Hitrost - branje 540MB/s Velikost / dimenzija 100.20mm x 69.85mm x 7.00mm
Serija SQF-S25 830 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (MLC)
Velikost pomnilnika 256GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja 2.5"
natančen opis Solid State Drive (SSD) 256GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 2.5" Tok - maks 2A