PH2731-75L
Aeroflex (MACOM Technology Solutions)Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
PH2731-75L Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PH2731-75L
Proizvajalec / znamka: Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Opis izdelka TRANSISTOR BIPOLAR 2.7-3.1GHZ
Podatkovni listi: PH2731-75L.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 226 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 226 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PH2731-75L
Številka dela PH2731-75L Proizvajalec Aeroflex (MACOM Technology Solutions)
Opis TRANSISTOR BIPOLAR 2.7-3.1GHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 226 pcs Podatkovni list PH2731-75L.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 65V Vrsta tranzistorja NPN
Paket naprave za dobavitelja - Serija -
Moč - maks 75W Pakiranje Bulk
Paket / primer - Druga imena 1465-1199
delovna temperatura 200°C (TJ) Slika hrupa (dB Typ @ f) -
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Gain 8.16dB ~ 8.86dB Frekvenca - prehod -
natančen opis RF Transistor NPN 65V 7A 75W Chassis Mount DC Trenutna moč (hFE) (min) @ Ic, Vce -
Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 7A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PH2369,112
PH2369,112
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS NPN 15V 0.2A SOT54
Na zalogi: 5851 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: N/A
Opis: TRANS NPN 15V 0.2A SOT54
Na zalogi: 5673 pcs
Prenesi:
RFQ
PH2525L,115
PH2525L,115
Proizvajalci: Nexperia
Opis: MOSFET N-CH 25V 100A LFPAK
Prenesi: PH2525L,115.pdf
Opis: TRANS NPN 15V 0.2A SOT54