0002061101-12-R9
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0002061101-12-R9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0002061101-12-R9
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 12" PRE-CRIMP A2103 RED
Podatkovni listi: 1.0002061101-12-R9.pdf2.0002061101-12-R9.pdf3.0002061101-12-R9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0002061101-12-R9
Številka dela 0002061101-12-R9 Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 12" PRE-CRIMP A2103 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 18 AWG Serija 1561
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 12.0" (304.8mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 18 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 12.0" (304.8mm)