0008500113-10-R8-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0008500113-10-R8-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0008500113-10-R8-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 10" PRE-CRIMP A3048 RED
Podatkovni listi: 1.0008500113-10-R8-D.pdf2.0008500113-10-R8-D.pdf3.0008500113-10-R8-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0008500113-10-R8-D
Številka dela 0008500113-10-R8-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 10" PRE-CRIMP A3048 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 28 AWG Serija KK 2759
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 10.0" (254.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 10.0" (254.0mm)