0039000181-11-R2-D
Affinity Medical Technologies - a Molex companyAffinity Medical Technologies - a Molex company
0039000181-11-R2-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0039000181-11-R2-D
Proizvajalec / znamka: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis izdelka 11" PRE-CRIMP A2016 RED
Podatkovni listi: 1.0039000181-11-R2-D.pdf2.0039000181-11-R2-D.pdf3.0039000181-11-R2-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0039000181-11-R2-D
Številka dela 0039000181-11-R2-D Proizvajalec Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis 11" PRE-CRIMP A2016 RED Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Žični merilnik 22 AWG Serija Mini-Fit Jr
Število vrstic 1 Število vodnikov 1
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 11.0" (279.4mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Red 22 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 11.0" (279.4mm)
Stopite v stik s finišno debelino 30.0µin (0.76µm) Obrnite se na Dokončaj Gold
Obrnite se na konec Socket to Socket Barva Red
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0039000181-11-S0
0039000181-11-S0
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: 11" PRE-CRIMP A2040 SLATE
Na zalogi: 94638 pcs
Prenesi: 0039000181-11-S0.pdf
RFQ
0039000181-11-R2
0039000181-11-R2
Opis: 11" PRE-CRIMP A2016 RED